Α.Ε. Ληλαντίου - Α.Ο. Πισσώνας 6 - 0 - Sourta-Ferta

Post Top Ad

Α.Ε. Ληλαντίου - Α.Ο. Πισσώνας 6 - 0

Στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος της Γ΄κατηγορίας η ομάδα μας ξεκίνησε με το δεξί κερδίζοντας με 6-0 την ομάδα του ΑΟ Πισσώνα.
Σε ένα αγώνα που από το πρώτο λεπτό  η ομάδα μας έδωσε καλό ρυθμό στο παιχνίδι της, απέναντι σε έναν  αντίπαλο που  προσπάθησε να αντισταθεί και να παίξει καθαρό ποδόσφαιρο, και θα μπορούσε να σημειώσει κάποιο γκολ, αλλά ο τερματοφύλακας Λεοντής ήταν σε καλή μέρα αποκρούοντας και  πέναλτι στα τελευταία λεπτά του αγώνα.
Τα γκολ για την ομάδα μας σημείωσαν οι Κουλοχέρης 70΄, 85΄,90΄, Μoco 5΄, 42΄,και Καρλατήρας 45΄.
Καλή η διαιτησία των κ.κ. Δανιηλίδη,Νέγρη και  Χασάνδρα.